کویر موتور | جناب آقای دکتر شریعتمداری وزیر جدید صنعت معدن و تجارت

شرکت یکتاز سیکلت کویر افتخار دارد به عنوان یکی از تولیدکنندگان بخش صنعت ایران، مراتب تقدیر و سپاس خود را از جناب آقای مهندس نعمت زاده، پدر صنعت ایران که همواره حامی و پشتیبان صنعتگران به ویژه واحدهای تولیدی کشور بوده اند، اعلام کند. جناب مهندس نعمت زاده به راستی در تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری نقشی اثرگذار در پیاده سازی استراتژی های اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل داشته و به شایستگی سیاست های اجرایی را فرا روی تولیدکنندگان داخلی قرار داده و همواره مشوقی تاثیرگذار برای استفاده از فرصت های داخلی و بین المللی بوده اند.

برای ایشان در هر سنگری که منشا خدمات ارزنده برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرند آرزوی توفیق و سربلندی داریم. همچنین لازم دانسته از حسن عنایت نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و در راس اعتماد به یار صدیق انقلاب و رهبری جناب آقای دکتر شریعتمداری که درد آشتای تولیدکنندگان و صنعتگران هستند، به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت تقدیر کنیم.

همچنین توفیقات ایشان را در در حمایت از تولید ملی و جلوگیری از واردات کالای خارجی به صورت CBU با حقوق و عوارض گمرکی پایین به منظور تشویق و ایجاد انگیزه در تولیدکنندگان مادر خارجی جهت سرمایه گذاری تولید در ایران و انتقال تکنولوژی و همچنین رونق تولید داخلی و به ویژه کمک به حضور پر رنگ کالاهای داخلی که با دستان توانگر کارگر ایرانی تولید میشود از خداوند متعال خواستاریم


تصویر خبری